MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Wynajem lancy teleskopowej – Warszawa

GALERIA PRODUKTU

OPIS URZĄDZENIA

Nasza oferta obejmuje wynajem lancy teleskopowej w Warszawie. Jest to jedno z dostępnych u nas akcesoriów do urządzeń Karcher. Dzięki lancy teleskopowej dotrzesz nawet w trudno dostępne  miejsca, takie jak: elewacje, zadaszenia, wiaty, skośne dachy, szklarnie, altany, załomy itd. Sprzęt ten wyposażony jest przegub z możliwością regulacji w zakresie 180 stopni. Co więcej, lanca teleskopowa umożliwia wydłużenie w zakresie 1,20 i 3,70 metra – tym samym możliwe jest czyszczenie miejsc na wysokości do 5 metrów. Już teraz dowiedz się więcej o dostępnych u nas akcesoriach!

Lanca teleskopowa Karcher – zastosowanie

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie wynajmu nie zabrakło lancy teleskopowej Karcher. Należy ona do najczęściej wykorzystywanych akcesoriów do myjek ciśnieniowych. Dzięki przegubowi z regulacją teleskopowa lanca spryskująca łatwo dociera do trudno dostępnych miejsc. Ponadto, przegub ma możliwość regulacji, co znacząco poprawia funkcjonalność tego sprzętu. Po naciśnięciu jednego przycisku można łatwo i wygodnie odłączyć lub podłączyć lancę. Pomimo znacznych rozmiarów waży ona 2,8 kg, dzięki czemu jest niezwykle poręczna.

Poznaj także inne dostępne akcesoria na wynajem:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego sprzętu do zakresu planowych prac porządkowych.

Zadzwoń już dziś!

WYPOŻYCZ URZĄDZENIE JUŻ TERAZ WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ

Przy wynajmie na weekend – 110 zł