MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

W jakich sytuacjach sprawdzi się odkurzacz piorący?

czyszczenie tapicerki odkurzaczem piorącym

Odkurzacz piorący to urządzenie, które łączy funkcje tradycyjnego odkurzacza z funkcją prania. Dzięki różnym trybom czyszczenia znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Oto kilka przykładów, w których sprawdzi się odkurzacz piorący.

Możliwości zastosowania odkurzacza piorącego

Odkurzacz piorący jest idealnym narzędziem do usuwania plam i zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Dzięki funkcji prania możesz dokładnie wyczyścić dywan lub wykładzinę, a następnie usunąć nadmiar wody przy pomocy funkcji odkurzania. Funkcja odkurzania doskonale pomaga usunąć z nich kurz i pył, a funkcja prania pozwala na dokładne wyczyszczenie powierzchni i usunięcie alergenów. Odkurzacz piorący może być też używany do czyszczenia powierzchni twardych, takich jak podłogi drewniane, płytki ceramiczne czy parkiety. Urządzenie to jest równie skutecznym narzędziem do utrzymania w czystości tapicerki, takiej jak sofy czy fotele. Warto pamiętać, że odkurzacz piorący może być droższy niż tradycyjny odkurzacz, stąd bardzo opłacalne jest jego wynajęcie.

Jak prawidłowo używać odkurzaczy piorących?

Oferując wynajem odkurzacza piorącego w Warszawie, przypominamy, aby przed pierwszym użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi załączoną przez producenta. Pomoże to uniknąć uszkodzeń czyszczonej powierzchni oraz poprawi efekt końcowy. W przypadku wielu modeli odkurzaczy piorących konieczne może być uzupełnienie zbiornika na wodę oraz dodanie środka czyszczącego. Kolejnym etapem jest włączenie urządzenia i wybór trybu pracy dostosowanego do rodzaju czyszczonej powierzchni. Niektóre modele odkurzaczy piorących mogą wymagać ustawienia odpowiedniej siły ssania oraz temperatury wody. Odkurzacz należy przesuwać po powierzchni w podobny sposób jak podczas tradycyjnego odkurzania.

You Might Also Like