MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Usługi czyszczące – Warszawa

Czyszczenie, pranie wykładzin biurowych Warszawa

Usługa czyszcząco-piorącą | Warszawa

Potrzebujesz wsparcia w usunięciu trudnych zabrudzeń na tapicerce? A może zależy Ci na odświeżeniu i gruntownym wyczyszczeniu innego rodzaju powierzchni? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Od wielu lat obsługujemy Klientów indywidualnych oraz biznesowych, świadcząc kompleksowe usługi czyszczące. Działamy nie tylko na terenie Warszawy, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w każdym regionie Polski.

Jako profesjonalna firma stawiamy na wysoce skuteczne, ekologiczne, a zarazem bezpieczne rozwiązania. Naszym Klientom pragniemy oferować najwyższej jakości usługi prania tapicerek, dywanów oraz innych, zabrudzonych powierzchni.

Profesjonalne usługi czyszczenia – rozwiązanie dla wymagających!

Oferowane przez nas profesjonalne usługi czyszczenia spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wszystko to dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, wykorzystaniu najnowszej generacji urządzeń czyszcząco-piorących firmy Karcher oraz specjalistycznych preparatów chemicznych marki Clinex oraz Tenzi. Wykonywane przez nas prace przynoszą natychmiastowy efekt już po jednorazowym zastosowaniu środków czyszczących. W ten sposób jesteśmy w stanie ograniczyć ilość zużywanych preparatów, a wszystko to w trosce o bezpieczeństwo użytkowników i środowiska naturalnego.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi czyszczenia parą?

Usługi czyszczenia parą to jedna z najczęściej wybieranych propozycji z naszej oferty. Do ich realizacji wykorzystujemy najnowszej generacji myjki parowe wyposażone w specjalną dyszę, z której pod bardzo dużym ciśnieniem wydobywa się para wodna. Jej temperatura wynosi około 100 stopni Celsjusza.

Nie bez powodu usługi czyszczenia parą są tak popularne. Wśród zalet czyszczenia parowego wyróżniamy:

  • skuteczność w usuwaniu wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń bez jednoczesnego naruszania i tarcia materiału;
  • możliwość wniknięcia pary wodnej głęboko w czyszczony materiał, a tym samym rozmiękczenia przylegających zanieczyszczeń;
  • jednoczesne mycie oraz dezynfekcję – para woda nie tylko czyści, ale także dezynfekuje powierzchnie, usuwając z nich bakterie, wirusy, grzyby.

Czyszczenie przy pomocy pary wodnej jest więc doskonałą opcją dla alergików. Dzięki niej możemy zneutralizować alergeny bez pomocy silnych detergentów i preparatów chemicznych.

Aby skorzystać z naszych usług czyszczenia, prosimy o bezpośredni kontakt. Zaproponujemy dogodny termin realizacji zamówionych prac. Dojeżdżamy pod wskazany adres z własnym sprzętem oraz profesjonalną chemią czyszczącą.