MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Wynajem szorowarki – Warszawa

Szorowarka Polerka BDS 33/180 Karcher

Szorowarka Polerka BDS 33/180 Karcher

Oferujemy wynajem szorowarek w Warszawie. W swojej ofercie mamy szorowarki Karcher i Numatic. Są to urządzenia myjąco-czyszczące wykorzystywane do czyszczenia i doczyszczania różnych rodzajów podłóg. Szorowarki cieszą się popularnością w zastosowaniach profesjonalnych oraz domowych. Wiele firm stosuje je do pielęgnacji posadzek przemysłowych.

Prowadzimy również wynajem polerek, które idealnie sprawdzą się w czyszczeniu zachowawczym, nakładaniu i usuwaniu powłok, szlifowaniu i polerowaniu podłóg twardych oraz bonetowaniu i szamponowaniu wykładzin dywanowych.

Korzyści wynikające z wynajmu szorowarki

Wynajem szorowarki wiąże się z szeregiem korzyści. Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które pozwala uniknąć ogromnych kosztów związanych z zakupem urządzenia. Dlatego chętnie korzystają z niego użytkownicy domowi, a także firmy okazjonalnie realizujące zlecenia na czyszczenie podłóg twardych. Dostępna u nas szorowarka Numatic TTB 1840 wyposażona jest w ramę nośną wykonaną ze stali nierdzewnej, odporne na uszkodzenia mechaniczne zbiorniki wykonane z tworzywa Structufoam, demontowalny górny zbiornik, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów oraz ssawę zdolną do dużych wychyłów zależnie od kierunku pracy. Urządzenie zasilane jest przy pomocy baterii, dzięki czemu zachowuje ogromną mobilność i idealnie nadaje się do czyszczenia powierzchni przemysłowych lub usługowych.

Wynajem szorowarki – oferta dla Klientów indywidualnych i biznesowych

Mając na uwadze, że szorowarki to urządzenia, które są chętnie wykorzystywane przez profesjonalne ekipy sprzątające, jak i Klientów indywidualnych, przygotowaliśmy korzystne propozycje ofertowe dla obu grup. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz wyczyścić lub wypolerować powierzchnię w swoich własnych czterech ścianach, czy też duży obiekt przemysłowy bądź też handlowo-usługowy, nasze szorowarki sprawdzą się doskonale! Dzięki nim wyczyścisz największe powierzchnie w mgnieniu oka – gwarantując sobie komfortową pracę i widoczne efekty.

Zawsze gotowe i bezpieczne w użytkowaniu szorowarki!

Naszym Klientom zapewniamy sprzęt najwyższej klasy, który jest systematycznie sprawdzany przez naszych doświadczonych serwisantów. Dokonujemy szczegółowych przeglądów naszych szorowarek, aby mieć pewność, że docelowy użytkownik będzie mógł cieszyć się skuteczną, bezawaryjną eksploatacją. To my ponosimy pełną odpowiedzialność za naprawę ewentualnych usterek i awarii. Twoim jedynym zadaniem będzie więc wykonanie prac przy pomocy wynajętego urządzenia!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty i pomogą wybrać najlepszy wariant szorowarki – uwzględniając indywidualne potrzeby i rodzaj czyszczonej powierzchni.

Chcesz wynająć szorowarkę w Warszawie?

Koniecznie skontaktuj się z nami!

(+48) 579 747 177
(+48) 730 154 007