MENU
Rezerwacje
 • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
 • Firma czynna 8.00 - 21.00
 • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
 • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Wypożyczalnia parownic – Warszawa

Parownica SC 5 Karcher

Parownice SC 5 Karcher

W ramach działalności naszej firmy prowadzimy również wypożyczalnię parownic w Warszawie. W ofercie mamy parownice Karcher SC oraz parownice Karcher SG 4/4. Urządzenia te wykorzystywane są do czyszczenia gorącą parą wodną zarówno powierzchni płaskich, jak i tekstyliów, tapicerek, czy armatury łazienkowej. Parownice skutecznie usuwają uciążliwe zabrudzenia i pozostawiają powierzchnie higienicznie czyste z wykorzystaniem jedynie wody. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ekologiczne metody zadbania o porządek. Już teraz dowiedz się więcej o ofercie naszej wypożyczalni parownic z Warszawy.

Kiedy i dlaczego warto wynająć parownice?

Na wynajem parownicy warto zdecydować się w wielu sytuacjach. Są to urządzenia wydajne, funkcjonalne, ekologiczne i uniwersalne. Jednakże sam sprzęt jest dość drogi i jego zakup wiążę się z wysokimi wydatkami. Jeśli planujemy korzystać z parownicy jedynie okazjonalnie, to znacznie lepszym rozwiązaniem jest wynajem. W Markonii oferujemy wypożyczenie uwzględniające szkolenie z obsługi, a także komplet dysz i szczotek. Co więcej, możliwy jest odbiór osobisty urządzenia na ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 w Warszawie lub dodatkowo płatna dostawa i odbiór od klienta. Jeśli masz pytania, dotyczące naszej ofert, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zalety i zastosowania parownic marki Karcher

W naszej wypożyczalni parownic w Warszawie chętnie dzielimy się wiedzą o tych urządzeniach. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary są one mobilne i łatwe w użytkowaniu. Wymienne dysze sprawiają, że urządzenia te idealnie sprawdzą się w czyszczeniu wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Warto wiedzieć, że testy przeprowadzone dla firmy Karcher wykazały, że przy czyszczeniu punktowym parownicą przez 30 sekund z maksymalnym poziomem pary można usunąć 99,999% wirusów otoczkowych, takich jak koronawirus lub wirus grypy.

Przy pomocy parownicy wyczyścisz:

 • ubrania,
 • zasłony,
 • pościel,
 • okapy,
 • blaty,
 • piekarniki i kuchenki,
 • fugi,
 • okna i lustra,
 • podłogi i parkiety,
 • płytki podłogowe,
 • tapicerkę,
 • a także wiele więcej!

Wykorzystanie parownic to idealne rozwiązanie dla alergików, ponieważ w przeciwieństwie do środków czyszczących para nie uczula, a także nie pozostawia resztek detergentów na czyszczonej powierzchni. Tym samym idealnie nadaje się do czyszczenia powierzchni, które mają kontakt z żywnością.

Parownice – bezpieczne dla zwierząt domowych i małych dzieci!

Czyszczenie powierzchni przy pomocy myjek parowych jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku wnętrz i powierzchni użytkowanych przez małe dzieci oraz zwierzęta domowe. Dzięki nim możesz w bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób usunąć wszelkie zabrudzenia oraz patogeny – nie obawiając się o wystąpienie reakcji alergicznej w związku z zastosowanym detergentem.

Regularne czyszczenie powierzchni parownicą to także doskonała forma dokładnego oczyszczania i dezynfekcji. Jest to szczególnie istotne w przypadku niemowląt, dzieci uczęszczających do żłobków i przedszkoli, dla których należy zachować odpowiedni, wysoki poziom higieny.

Jak nawiązać współpracę z naszą wypożyczalnią myjek parowych?

Zdecydowałeś się na skorzystanie z usług naszej wypożyczalni myjek parowych? Aby zarezerwować dogodny termin wynajmu urządzenia, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście – w naszym biurze w Warszawie. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, zaproponujemy odpowiedni model parownicy i przedstawimy dostępne terminy.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące naszej oferty, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że po przetestowaniu naszych parownic, staną się one Twoim ulubionym urządzeniem czyszczącym!