MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Myjki ciśnieniowe

Myjka ciśnieniowa K5 KARCHER

Myjka ciśnieniowa K5 KARCHER

Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych – Warszawa

Prowadzimy wynajem myjek ciśnieniowych w Warszawie. W swojej ofercie mamy myjki ciśnieniowe Karcher K5 oraz Karcher HD 5/15. Cieszą się one ogromną popularnością zarówno w zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych. Jest to zasługa wygodnego użytkowania, łatwej obsługi, uniwersalności i funkcjonalnością. Dzięki nim szybko usuniesz zabrudzenia przy minimalnym wysiłku. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż ręczne szorowanie brudnych powierzchni. Ponadto, myjki ciśnieniowe mogą być wyposażone w lance teleskopowe, co pozwala na prowadzenie prac bez potrzeby schylania się, czy wchodzenia na drabinę, aby dosięgnąć powierzchni. Warto też wiedzieć, że myjka ciśnieniowa jest bardziej ekologiczna i ekonomiczna w porównaniu z myciem wężem oraz szorowaniem gąbką. Wynika to z faktu, że przy jej pomocy zużywa się mniej wody, a także nie trzeba stosować szkodliwych dla środowiska agresywnych środków czystości. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni myjek ciśnieniowych w Warszawie.

Dlaczego warto wynająć myjkę ciśnieniową?

Wynajem myjki ciśnieniowej pozwala zaoszczędzić pieniądze. Szczególnie gdy planujemy z niej korzystać jedynie okazjonalnie. Urządzenia Karcher K5 oraz HD 5/15 wykorzystywane są przede wszystkim w myciu mocno zabrudzonych powierzchni płaskich, urządzeń, maszyn, czy samochodów. Myjki ciśnieniowe ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczna jest wysoka mobilność i elastyczność. Ponadto mogą pracować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, co znacząco ułatwia korzystanie z nich w trudno dostępnych miejscach.

Myjki ciśnieniowe – zalety i zastosowanie

Jako wypożyczalnia myjek ciśnieniowych w Warszawie bardzo dobrze znamy korzyści, które wynikają z ich zastosowania. Przede wszystkim jest to wygoda użytkowania, dzięki której przeprowadzić prace w sposób komfortowych bez zbędnego szorowania, czy schylania się. Co więcej, sprzęt ten pozwala na dokładne czyszczenie wielu rodzajów powierzchni – dlatego cieszy się ogromną popularnością, a w Internecie z łatwością znajdziesz zdjęcia sprzętu przed i po myciu myjką ciśnieniową. Ponadto czyszczeniem tym rodzajem sprzętu wiąże się z mniejszym zużyciem wody oraz detergentów, co sprawia, że długotrwałe stosowanie myjki jest bardziej opłacalne niż mycie za pomocą węża i szczotki do szorowania.

Już dziś poznaj nasze myjki ciśnieniowe i odkryj nową jakość czyszczenia!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.