MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Myjka ciśnieniowa ciepłowodna HDS 5/15U Karcher

GALERIA PRODUKTU

OPIS URZĄDZENIA

Profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe Karcher HDS 5/15 U klasy Upright z podgrzewaniem wody o zwartej, pionowej konstrukcji. Dzięki specjalnej budowie, charakteryzuje się wyjątkową mobilnością.

HDS 5/15 U Plus dzięki możliwości podgrzewania wody do temperatury 80°C, w połączeniu ze środkiem czyszczącym skutecznie usuwa nawet wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia. Urządzenie zużywa przy tym niewielkie ilości wody i paliwa do jej podgrzewania, co gwarantuje ekonomiczną eksploatację. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze urządzenie można łatwo transportować w samochodzie typu combi.

Uchwyty na wyposażenie w tylnej części obudowy pozwalają na wygodne przechowywanie lancy i kabla zasilającego. Duży filtr wody zamontowany w miejscu doprowadzania wody można łatwo wymontować i oczyścić. Dzięki temu jeszcze skuteczniej chroni pompę przed zanieczyszczeniem wody. Duże koła i zwarta pionowa konstrukcja ułatwia transport urządzenia po nierównym terenie oraz pokonywanie przeszkód np. w postaci krawężników.

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.

Parametry Techniczne:

Napięcie (Ph/V/Hz) 1 / 230 / 50
Wydajność tłoczenia (l/h) 450
Ciśnienie robocze (bar/MPa) 150 / 15
Temperatura (°C) maks. 80
Moc przyłącza (kW) 2,7
Zużycie paliwa (kg/h) 2,4
Zbiornik paliwa (l) 6,5
Waga z akcesoriami (kg) 78,5
Waga z opakowaniem (kg) 86,7
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 618 x 618 x 994

 

Zastosowanie: czyszczenie powierzchni zewnętrznych, pojazdy, maszyny, narzędzia, podłogi, ściany, elewacje

W sprzedaży również posiadamy chemię do czyszczenia TENZI oraz CLINEX. Zapytaj o produkt dostosowany do danej powierzchni.

Należy pamiętać o opłacie jednorazowe – kanister 5 l paliwa – 50 zł

WYPOŻYCZ URZĄDZENIE JUŻ TERAZ WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ

UWAGA ! Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na weekend w cenie 280 zł.