MENU
Rezerwacje
 • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
 • Firma czynna 8.00 - 21.00
 • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
 • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Jak skutecznie odświeżyć Dywany i Tapicerkę

Jak skutecznie odświeżyć Dywany i Tapicerkę

Proces prania z odkurzaczem piorącym Karcher PUZZI krok po kroku….

Odkurzacz piorący PUZZI Karcher to sprzęt, który może uczynić pranie dywanów i tapicerki łatwiejszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeśli zastanawiasz się, jak prawidłowo używać tego urządzenia, to jesteś we właściwym miejscu.

Zanim przystąpisz do prania, upewnij się, że odkurzacz piorący jest gotowy do działania. Sprawdź, czy masz odpowiednią ilość środka piorącego i wody.

Jeśli nie posiadasz własnego odkurzacza piorącego, rozważ skorzystanie z wynajmu – wypożyczalnia odkurzaczy piorących w Warszawie, aby skorzystać z profesjonalnego urządzenia.

Pranie Kanap, Foteli, Wykładzin czy Tapicerki samochodowej – Krok po Kroku.

 1. Rozpocznij od odkurzenia powierzchni, usuwając luźne zabrudzenia i kurz.
 2. Podłącz odkurzacz do prądu. Rozpuść lub rozcieńcz środek piorący, zgodnie z wytycznymi. Proszek piorący rozpuszczamy w letniej wodzie w zewnętrznym wiaderku.
 3. Sprawdź w niewidocznym miejscu działanie środka piorącego czy nie zachodzi niepożądana reakcja odbarwienia materiału. Jeśli po 10 minutach nie zauważasz zmian, możesz przystąpić do dalszych czynności.
 4. Uruchom odkurzacz piorący PUZZI Karcher. Wlej rozpuszczony środek piorący do odpowiedniej komory odkurzacza.  Uruchom przycisk spryskiwania. Równomiernie rozprowadź środek piorący, przy pomocy spryskiwacza, dyszą odkurzacza piorącego. Zastosuj środek piorący zgodnie z zaleceniami producenta, równomiernie rozprowadzając go obficie na obszarze, który chcesz wyczyścić. Odczekaj aż zacznie działać środek i spenetruje czyszczoną powierzchnię ( 7-10 minut ).  Nie spryskuj od razu całej powierzchni, podziel powierzchnię na etapy. Ważne aby nie dopuścić do wyschnięcia powierzchni.

Jeśli masz trudne plamy na powierzchni, radzimy indywidualne potraktowanie plamy:

Zastosuj trochę środka piorącego w dużym stężeniu bezpośrednio na plamę i delikatnie przetrzyj ją miękką szczotką. Odczekaj kilka minut i rozpocznij pranie całości powierzchni. W razie potrzeby powtórz proces, aż plama całkowicie zniknie.

 1. Pranie. Uruchom odkurzacz piorący PUZZI Karcher, przycisk odsysanie. przemieszczając dyszę  powoli po powierzchni, rozpoczniesz odsysanie aktywnego środka piorącego z pranej powierzchni.  Dzięki zaawansowanej technologii, urządzenie skutecznie usuwa zabrudzenia. Pamiętaj aby nie przepełnić komory z brudną wodą.
 2. Odsysanie brudu i wody: Po zakończeniu procesu piorącego, wlej wodę ponownie do komory  odkurzacza. Spryskaj i odessij wodę, płucz praną powierzchnię. Aby przyspieszyć proces schnięcia dywanu czy tapicerki, po wypłukaniu środka, odsysaj osuszając w ten sposób materiał. Uważaj na przepełnienie komory z brudną wodą.

 1. Proces prania zakończony, odłącz urządzenie, opróżnij komory.

Odkurzacz piorący PUZZI Karcher i wypożyczalnia odkurzaczy piorących w Warszawie to idealne połączenie dla tych, którzy pragną efektywnie i wygodnie oczyścić dywany i tapicerkę. Świeżość i czystość Twojego mieszkania są na wyciągnięcie ręki!

You Might Also Like