MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Jak pozbyć się pluskiew z łóżka czy kanapy – w trzech łatwych krokach!!!

usuwanie pluskiew za pomocą pary

Pluskwy to te małe owady, które żywią się krwią ludzką i zwierzęcą. Łóżka, kanapy, fotele to dogodne środowisko, aby się namnażać i żywić ludzką krwią.

Ich ukąszenia powodują podrażnienia, infekcje skórne, więc należy definitywnie się ich pozbyć. Źródło ciężko zlokalizować, przemieszczają się zawsze w obszarze “łatwego dostępu do pożywienia”, czyli Twojego łóżka, kanapy czy fotela.

Jak rozwiązać Twój problem? Jest kilka metod pozbycia się pluskiew:

  • możesz kupić profesjonalne środki na pluskwy
  • możesz zamówić usługę dezynfekcji
  • możesz wynająć odpowiednie profesjonalne urządzenie, jakim jest parownica/myjka parowa szukaj: myjka parowa Wypożyczalnia Warszawa

Podejmij następujące działania:

  1. Zlokalizuj miejsca i obszary, na pewno okolice łóżek, kanap itp.
  2. Pozbądź się pluskiew, dokładnie odkurz, szczególnie wąskie szczeliny, pamiętaj od razu worek z odkurzacza wyrzuć, aby nie wydostały się ponownie. Wyczyść dokładnie odkurzacz.
  3. Wynajmij odpowiednie profesjonalne urządzenie np. Karcher SC5 lub Karcher SG 4/4, szukaj: myjka parowa Wypożyczalnia Warszawa. W przypadku owadów, które są trudne do zlokalizowania i masz miejsca trudne do dotarcia, gotowanie na parze będzie bardzo skuteczne. Para wodna o temperaturze ponad 100 St C, wyrzucana pod wysokim ciśnieniem 4 bary, wyeliminuje i ugotuje nieznalezione insekty. Pamiętaj, skoncentruj się na szczelinach, zakamarkach, szczególnie wokół szwów kanapy, aby zabić wszystkie wciąż żywe robaki. Myjka parowa ma odpowiednie końcówki, którymi dotrzesz w trudno dostępne miejsca. Myjka parowa to najlepszy sposób, by pozbyć się pluskiew i ich jaj. Wyparza, dezynfekuje, czyści. Możesz również gorącą parą z parownicy przeczyścić dla pełnej dezynfekcji swój odkurzacz.
czyszczenie poduszek parwonicą

To wszystko, łatwe? Dzięki nowoczesnej technologii jakimi są parownice Karcher możesz poradzić sobie w domowy sposób i pozbyć się insektów samodzielnie. Zatrudnienie profesjonalisty do tego może kosztować zdecydowanie więcej.

Może się zdarzyć, że będzie konieczne wykonanie takiego procesu ponownie, nie poddawaj się.

You Might Also Like