MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Do jakich powierzchni najlepiej użyć szorowarki?

szorowarka

Szorowarka to urządzenie służące do czyszczenia i konserwacji różnych rodzajów powierzchni podłóg za pomocą specjalnych szczotek, które obracają się w wysokich prędkościach. Sprawdź, do jakich powierzchni nadaje się szorowarka.

Gdzie znajduje zastosowanie szorowarka?

Szorowarki doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie wymagane jest dokładne czyszczenie podłóg o małej jak i dużej powierzchni, takich jak biura, hotele, szkoły, hale magazynowe czy sklepy. Poszczególne modele tego typu urządzenia różnią się rozmiarem, mocą i funkcjami. Przeznaczone są do różnego rodzaju powierzchni podłóg, w zależności od ich typu, konstrukcji i wyposażenia. Mogą to być np. parkiety drewniane, panele laminowane, kafelki ceramiczne w kuchniach i łazienkach, linoleum, a nawet beton. Biorąc pod uwagę charakter powierzchni, konieczny jest odpowiedni dobór szorowarki, jej ustawień i preparatów czyszczących, a także właściwy rodzaj pada. Wśród nich wyróżnia się pady do szorowania i eliminacji zanieczyszczeń, polerowania i nadawania podłogom połysku, do usuwania starego pokrycia oraz pady do zmywania.

Polecane szorowarki i ich zastosowanie

Zajmując się wynajmem szorowarek w Warszawie, polecamy korzystać szczególnie z marki Numatic i modelu TTB 1840. To kompaktowa wersja, która idealnie sprawdzi się w miejscach, do których dostęp jest utrudniony oraz na małych i średnich powierzchniach do 500 m². Model ten przeznaczony jest do czyszczenia powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego i sztucznego, wykładzin typu PCV, podłóg polerowanych, linoleum, płytek ceramicznych oraz gresu. Świetnym wyborem jest także Karcher BDS do czyszczenia posadzek twardych z wymiennymi padami, wśród których wyróżnić można pady tarczowe o różnym stopniu miękkości, pady z melaniny oraz mikrofibry.

You Might Also Like