MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Czyszczenie balkonów, kostki i tarasów drewnianych po zimie.

Czyszczenie balkonów

Przychodzi czas wiosny i zazwyczaj jest to początek sezonu gdzie chcemy zacząć korzystać z naszych tarasów. Wiosenne porządki w ogrodzie zaczynają się od zadbania o rośliny, drzewa i trawniki. Potem myślimy o bieżących naprawach a w dalszej kolejności wykańczamy prace w ogrodzie wyczyszczeniem tarasów, chodników czy przydomowej kostki. Pamiętajcie, że zaniedbanie czyszczenia może sprawić, że późniejsza renowacja pochłonie znacznie więcej Waszego czasu oraz środków finansowych. Tutaj mamy dla Was wygodną propozycję jeśli nie posiadasz sprzętu w swoim garażu a zależy Ci na systematycznym czyszczeniu. Skorzystaj z wynajmu urządzeń w wypożyczalni sprzętu do czyszczenia.

Myślimy, że próbowaliście już usunąć brud, mech czy naloty z kostki lub chodnika zwykłym wężem ogrodowym i na pewno już wiecie jak ma to ograniczoną skuteczność. Woda z węża posiada maksymalnie 4 bary ciśnienia co sugeruje raczej skuteczność w spłukiwaniu powierzchowni. Jednak jak podłączysz wodę z węża do urządzenia wysokociśnieniowego – myjki wysokociśnieniowej Karcher – to otrzymasz ciśnienie wody nawet do 160 bar. Wówczas znacznie łatwiej wyczyścisz kostkę, chodnik czy taras z brudu, nalotów czy mchu.

Wypożyczalnia sprzętu Karcher posiadamy w swojej ofercie urządzenia, zarówno do użytku domowego – jak i wysoko zaawansowane do stosowania w przemyśle – urządzenia profesjonalne. Mamy na miejscu sklep a w nim środki chemiczne, które pomogą Wam znacznie prościej, szybciej i efektywniej uporać się z brudem po zimie.

Myjki ciśnieniowe Karcher różnią się od siebie gabarytami i parametrami. Duży wybór sprawia, że mogą Państwo wynająć myjki ciśnieniowe dokładnie dopasowane do swoich potrzeb. Jeśli potrzebujecie wyczyścić powierzchnię pionową i na wysokości, mamy również dla Was do wynajęcia lance teleskopowe, aby sięgnąć do 7,3 m wysokości.

czyszczenie bakonów

Kolejnym z akcesoriów, które dostajesz w zestawie najmu i na które warto zwrócić uwagę jest T-racer, czyli przystawka do wysokociśnieniowego czyszczenia pionowych i poziomych powierzchni płaskich, która znacznie zwiększa skuteczność usuwania zabrudzeń, a przy tym zapobiega odpryskom wody odbijającej się od powierzchni.

Montowana do lancy ciśnieniowej przystawka zwiększa także wydajność powierzchniową, a dzięki regulacji ciśnienia umożliwia mycie powierzchni o różnym stopniu wrażliwości.

czyszczenie bakonów

Dla tarasów drewnianych zaproponujemy Ci szczotkę elektryczną – PCL4, która doskonale sprawdzi się na wrażliwych powierzchniach. Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak błoto, mech czy glony z tarasów i patio. Umożliwia szybkie sprzątanie bez najmniejszego wysiłku i bez bolących pleców. Sprawdź ofertę www.wypozyczlaniamarkonii.com.

You Might Also Like