MENU
Rezerwacje
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
  • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
  • Firma czynna 8.00 - 21.00
chemia

Chemia Tenzi

Jako firma ukierunkowana na świadczenie usług w zakresie czyszczenia i prania różnego rodzaju powierzchni, doskonale wiemy, jak ważne jest zastosowanie odpowiednich preparatów czyszczących. Wykorzystując więc naszą specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży, przygotowaliśmy bogatą ofertę profesjonalnej chemii czyszczącej. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty najlepszych, cieszących się uznaniem wśród Klientów indywidualnych i biznesowych marek.

Proponowane przez nas środki chemiczne zawierają ściśle skoncentrowane składniki i detergenty, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w przypadku najbardziej zabrudzonych powierzchni.

Szeroka oferta profesjonalnej chemii czyszczącej

Nasz asortyment obejmuje najwyższej jakości środki czyszcząco-piorące do wszelkiego rodzaju powierzchni – od podłóg, poprzez dywany, aż po tapicerkę i kostkę brukową. Zaufaliśmy m.in. dynamicznie rozwijającej się marce Clinex. Środki oferowane przez tego producenta sprawdzą się idealnie podczas sprzątania własnych czterech kątów, jak i w profesjonalnym użytkowaniu.

Tenzi to kolejna uznana marka, której produkty możesz u nas nabyć. Firma specjalizuje się w produkcji domowej i profesjonalnej chemii czyszczącej już od 1999 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym szczegółowym asortymentem profesjonalnej chemii gospodarczej. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dla Klientów, którzy zdecydują się na nawiązanie długofalowej współpracy, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.