MENU
Rezerwacje
 • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
 • Firma czynna 8.00 - 21.00
 • Dla stałych klientów przewidziane rabaty !
 • Firma czynna 8.00 - 21.00
Wypożyczalnia do mycia, prania sprzętu Warszawa

Sklep Tenzi – Warszawa

GALERIA

chemia Tenzi
Chemia TENZI
chemia Tenzi

Poszukujesz skutecznych środków do czyszczenia uporczywych zabrudzeń? W sklepie Tenzi w Warszawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Motto, które towarzyszy marce Tenzi od samego początku działalności, brzmi: „przewaga dzięki jakości”. Oznacza to, że producent na pierwszym miejscu stawia jakość oferowanych preparatów, a wszystko to poprzez stosowanie rewolucyjnych, innowacyjnych formuł na najtrudniejsze zabrudzenia.

Zastanawiasz się, jakiego rodzaju środki czyszczące marki Tenzi znajdziesz w naszej firmie? Oto kilka propozycji z naszego asortymentu:

 • środki dezynfekujące do rąk i powierzchni,
 • odświeżacze,
 • środki czyszczące do: kuchni, łazienki, sprzętu AGD, szkła, elementów z drewna,
 • uniwersalne środki myjące,
 • preparaty do usuwania trudnych zabrudzeń: odtłuszczacze, preparaty do usuwania kamienia, rdzy i wszelkiego rodzaju nalotów na armaturze oraz innych elementach,
 • preparaty do mycia i konserwacji posadzek,
 • środki do usuwania starych powłok,
 • pozostałe środki czyszczące, myjące, zabezpieczające i odświeżające.

Tenzi – środki czyszczące dla wymagających!

Tenzi to polski producent chemii czyszczącej i ochronnej dla wymagających użytkowników. W ofercie tej marki dostępne są preparaty przystosowane do czyszczenia powierzchni w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, jak i handlowych czy też usługowych. Firma Tenzi od samego początku działalności, czyli już od 1999 roku, korzysta wyłącznie z własnych, zaawansowanych formuł.

Wysoką jakość produktów marki Tenzi potwierdza certyfikat ISO 9001:2015 oraz standard BRC. Zgodnie z nimi producent nie może stosować toksycznych, szkodliwych substancji, a jakość i skuteczność gotowych preparatów jest ściśle kontrolowana. Tenzi prowadzi własne laboratorium, które odpowiada za opracowywanie nowych receptur oraz testowanie nowo wprowadzonych produktów.

Wysoką skuteczność preparatów marki Tenzi oraz zadowolenie użytkowników potwierdza fakt, że produkty te dostępne są w kilkudziesięciu krajach na czterech kontynentach.

Produkty Tenzi w atrakcyjnej cenie

Dzięki nawiązaniu stałej współpracy z marką Tenzi mamy możliwość oferowania naszym Klientom oryginalnych, wysoce skutecznych preparatów w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz produkty w małych, standardowych opakowaniach, jak i w dużej wersji – przeznaczonej m.in. dla firm sprzątających oraz użytkowników często korzystających z poszczególnych preparatów.

Decydując się na zakup preparatów marki Tenzi oraz wynajem odkurzacza piorącego bądź też innego sprzętu do czyszczenia zabrudzonych powierzchni, możesz liczyć na dostawę zamówionych produktów i niezbędnych urządzeń pod wskazany adres.

Z produktów marki Tenzi korzystamy także podczas świadczenia usług czyszczących na rzecz Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. To wszystko potwierdza ich wysoką jakość, skuteczność i przede wszystkim zadowolenie z uzyskanych efektów.

Aby złożyć zamówienie na profesjonalne preparaty chemiczne marki Tenzi lub uzyskać informacje dotyczące dostępności poszukiwanych produktów, prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami. Stali Klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty.